15.07.2016 tarihinde hain FETÖ tarafından organize edilen, seçilmiş meşru yönetime ve milletimize darbe girişimini şiddetle lanetliyor, Milletimizin ve kahraman polislerimizin gösterdiği tepki sonucu bu hain girişimin başarıya ulaşamamasından dolayı rabbimize şükrediyoruz.

Bu hainlerin şehit ettiği kahraman polis, asker, kamu görevlileri ve sivil halkımıza yüce Allah'tan rahmet, yakınlarına ve aziz milletimize baş sağlığı, yaralanan vatandaşlarımıza ise acil şifalar diliyoruz.

Bu tür belaların bir daha başımıza gelmemesi için Hükümetimizin her türlü tedbiri alacağına inanıyor ve desteğimizi beyan ediyoruz. Milletimizin bilgisine sunarız. Saygılarımızla.

İncesu OSB Yönetim Kurulu

 


Atıksu Arıtma Tesisi İnşaatı Başladı

Bölgemiz atıksu arıtma tesisi inşaatına başlandı. Günlük 500 m3 kapasiteli olacak tesisin 2016 yılı sonunda işletmeye alınması planlanıyor


Kanalizasyon İnşaatı Başladı

Bölgemiz akanalizasyon inşaatı başladı. Borular tarafımızdan satın alındı ve testleri UGETAM ve TSE tarafından yapılıp onay verildikten sonra inşaata başlandı. 2016 yılı sonuna kadar inşaatın tamamlanması bekleniyor.


3 MW GES projemiz tamamlandı.

3 milyon 700 bin dolara mal olan 3 MW GES projemiz elektrik üretmeye başladı.

 


 

Önceki yıllarda yayınlanan duyurular için tıklayınız!

 

 Free Hit Counters
ZİYARETÇİ SAYACI